خدمات و امکانات نرم افزار اسکوپ

در نرم‌افزار اسکوپ، تلاش بر آن بوده است که این فرایندها را مد نظر قرار داده و با ثبت اطلاعات اولیۀ برآوردشده و اطلاعات منابع مصرفیِ واقعی در طول مدت اجرای پروژه و تهیه گزارشات کارشناسی و مدیریتی، و همچنین، ایجاد داشبورد ویژۀ مدیریتی، این امکان برای مدیرعاملان و مدیرپروژه‌های عمرانی ایجاد شود تا در کمترین زمان و با بیشترین دقت، تغییرات پروژه را کنترل نموده، و در صورت نیاز برای تصمیم‌گیری و عملیاتی کردنِ هرگونه تصمیمی، اقدام نمایند.
image

خدمات ما

توضیح بیشتر نرم افزار اسکوپ
نرم‌افزار اسکوپ شامل یک نرم‌افزار تحت وب جهت ورود، پردازش و گزارش‌گیری دقیق اطلاعات ورودی، به همراه اپلیکیشن موبایل است که امکان ثبت دقیق اطلاعات کارگاهی از سوی انواع نیروهای اجراییِ بخش‌های مختلف اعم از مدیران اجرا (ابنیه، تاسیسات برقی، تاسیات مکانیکی، راه و باند و ...)، تکنسین‌های اجرا، کارشناسان کنترل پروژه، انبار دار، نگهبان و ... در آن فراهم شده است. در این زمینه بخصوص داشبورد مدیریتیِ طراحی‌شده، از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.
امکانات اسکوپ
یکی از بارزترین امکانات این نرم‌افزار، تحت‌وب و آنلاین بودن آن و طراحی داده براساس فهرست‌بهای سازمان برنامه و بودجه و نیز آنالیز برطبق کدینگ منابع است، بطوریکه این قابلیت باعث می‌شود همکارانِ دفتر فنی، هیچگونه احساس غریبگی با این نرم‌افزار نداشته و به دلیل راحتی و سهولت کاربرد آن هیچگونه مشکلی در استفاده از آن وجود نداشته باشد؛ اگرچه خدمات پشتیبانی تیم فنی نرم‌افزار در طول ساعات کاری آمادۀ ارائۀ هرگونه مشاوره به این عزیزان بوده و نهایتاً نرم‌افزار اسکوپ قادر خواهد بود تا بسیاری از دغدغه‌های مالی و درگیری‌های ذهنیِ فعالان، سرمایه‌گذاران و سازندگان حوزه ساخت و ساز کشور را برطرف نماید.
image
image
image

اسکوپ را در کجا میتوان استفاده کرد؟

این نرم افزار، قابل استفاده برای طیف وسیعی از پروژه ها است، از پزوژه های کوچک شخصی یک واحدی گرفته تا پروژه های شخصی تجاری، تفریحی و پروژه های کوچک و بزرگ و بسیار بزرگ دولتی از قبیل ساختمان های اداری، بیمارستانی، راهسازی، سد سازی و …

نوآوری

مشتری مداری

توسعه پایدار

image

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

آوی دلوکسر
Image

ما خلاق ترین تیمی هستیم که به دنبال آن بودید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است
×

پشتبانی نرم افزار اسکوپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟